Kurumsal

Tarihçe        : 

Ekodoa Turizm; değişime açık olmayı, müşteri memnuniyeti odaklılığı ve dünya standartlarında kongre turizmi yakalamayı hedefleyerek 2007 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 

Profesyonel ekip ve yüksek teknolojik donanımı ile kalite yönetimi uygulayarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla; hizmetlerini daha kolay sunabilmek için, 2008 'de Ankara Şubesini açmıştır . Faaliyet alanlarını genişletmek ve uluslararası boyutta hizmet verebilmek adına 2012 Yılında Merkez faaliyetini Ankaraya taşıyarak hizmetlerine devam etmektedir. 
 
Misyonumuz      :
 
Ekodoa Turizm ; etik değerlerden ödün vermeden müşterilerinin ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, çağdaş standartlarda hizmet veren, başarının sürekliliğini kurum kültürü haline dönüştürerek iş çözümleri ve hizmet sunan bir kuruluştur.

Vizyonumuz             :
 
Güveni ve saygınlığı temsil eden, mutlak müşteri mutluluğunu ön planda tutan, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile öne çıkan, ulusal ve uluslararası düzeyde hizmetlerinde örnek bir kuruluş olmaktır.


 
 
 
Temel Değerlerimiz  :
 
Önce İnsan
Topluma, Çevreye ve Yasalara Karşı Saygı ve Sorumluluk
Çağdaşlık
Bilimsellik
Kalıcı Güven
Yaratıcılık
Yenilikçilik
Dinamizm
Dürüstlük
Verimlilik
Güleryüzlülük
 
Kalite Politikamız     :
Varolduğu hizmet sektöründe, müşteri odaklı yaklaşım ile müşteri ihtiyaçlarını önceden düşünmek, yaratıcı, yenilikçi, çağdaş, verimli, üç boyutlu gerçekler sunmak, standardı belirleyen lider yapısı ile ulusal ve uluslararası platformda gerçekleştirilecek olan organizasyonlara dürüst, saygın ve dinamik EKODOA imzasını atarak, müşteri memnuniyeti ve sadakatini kazanmak; 
Sahip olduğu insan kaynağını, "ÖNCE İNSAN" temel değeri ile verimli hale getirmek için, eğitim ve açık iletişim imkanı sağlamak, ETKİN, ETKİLİ ve ETİK kollektif ekip çalışması ile kendini ve kurumsal kimliğini farklı kılan, yetkilerini akıl ile birleştirebilen insanlar yetiştirmek;
 İç karakteristiğini, süreksel gelişime tabi tutmak şart ve koşulu ile hem faaliyet alanına hem de kurumsal yapısına KATMA DEĞER sağlayan, başarısının sürekliliğini temin eden, topluma, çevreye, yasalara saygılı EKODOA'ın rakibinin yine EKODOA olduğunu unutmamaktır.